Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Savaşçı 48. Bölüm Fragmanı

2 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Savaşçı 48. Bölüm Fragmanı fox ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra sitemizden izleyebilirsiniz. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanlarını her hafta kesintisiz olarak sitemizden hd kalitede takip edebilirsiniz. Yeni bölümünü heyecanla beklediğiniz Savaşçı yeni bölümü ile 10 haziran Pazar akşamı kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam edecek.

Karargahta eğlencede olan Kılıç Timi kırsaldan gelen çatışma haberiyle hemen harekete geçer. Doktorları rehin alan kişilerin Çeto vfe Roza olduğunu öğrenen Albay Kopuz işi araştırdıkları sırada hedefin aslında çok büyük olduğunu öğrenirler.

Yüzbaşı Haydar’ın şehit olduğunu düşünen Tim yapılan ateş çemberinin de içerisinde kalmıştır. Seyfi’nin muhbirlik yaptığını düşünen Kuzgun’un planı işe yarayacak mı?


Reklamlar

Kuzgun’un sonraki yapacağı hamleyi anlayan Yüzbaşı Kağan hazırlıklarını yaptıktan sonra Kuzgun’un planını bozmak için harekete geçerler.Albay Kopuz artık ölümle yaşam arasında ki ince çizgidedir. Pia Kuzgun’un amacını çözmüş fakat artık iş işten çoktan geçmiştir. Komutanları Kağan’dan arkadaşlarını kurtarmak için emir beklerlerken Çiğdem olayın yönünü değiştiren ciddi bir hamlede bulunur.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.