Savaşçı 50. Bölüm Önizleme (Fragman 2)

9 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Savaşçı 50. Bölüm 2. Fragmanı fox ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra sitemizden izleyebilirsiniz. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanlarını her hafta kesintisiz olarak sitemizden hd kalitede takip edebilirsiniz. Yeni bölümünü heyecanla beklediğiniz Savaşçı 50.bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.

Karargahta eğlencede olan Kılıç Timi kırsaldan gelen çatışma haberiyle hemen harekete geçer. Doktorları rehin alan kişilerin Çeto vfe Roza olduğunu öğrenen Albay Kopuz işi araştırdıkları sırada hedefin aslında çok büyük olduğunu öğrenirler.


Reklamlar

Yüzbaşı Haydar’ın şehit olduğunu düşünen Tim yapılan ateş çemberinin de içerisinde kalmıştır. Seyfi’nin muhbirlik yaptığını düşünen Kuzgun’un planı işe yarayacak mı?

Kuzgun’un sonraki yapacağı hamleyi anlayan Yüzbaşı Kağan hazırlıklarını yaptıktan sonra Kuzgun’un planını bozmak için harekete geçerler.Albay Kopuz artık ölümle yaşam arasında ki ince çizgidedir. Pia Kuzgun’un amacını çözmüş fakat artık iş işten çoktan geçmiştir. Komutanları Kağan’dan arkadaşlarını kurtarmak için emir beklerlerken Çiğdem olayın yönünü değiştiren ciddi bir hamlede bulunur.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.